Poptávka po nemovitosti

Trávíte několik hodin denně hledáním nemovitosti dle Vašich představ a stále nemůžete nic najít? Když najdete nemovitost, která se Vám líbí a zavoláte na nabídku, je již neaktuální a nebo předražená? Když vše dobře dopadne a jdete se na nemovitost podívat, skutečný stav je diametrálně jiný než na fotkách u nabídky?

Takových zkušeností bylo již dost a známe je také. Po několika letech, kdy jsme poslouchali předchozí zkušenosti našich klientů, jsme se rozhodli pro Vás připravit placenou službu vyhledání nemovitosti dle Vašich představ. Našich klientů si vážíme a tak ani u této služby se u nás nic neplatí předem. Dokonce si můžete vybrat, zda pro Vaší poptávku potřebujete vůbec makléře. Ano je to tak, čtete správně. Lze si vybrat i službu Bez makléře ( bezrealitky) a obdržet Vámi poptávanou nabídku nemovitosti, kontakt na majitele a vše ostatní je na Vaší domluvě.

Po vyplnění obvyklých požadavků v pravé části stránky si zvolte variantu, která Vám vyhovuje:

S makléřem: 

tato služba Vám zaručí péči našich makléřů, kteří Vám poskytnou kompletní realitní servis a zkušenosti při vyhledání Vámi poptávané nemovitosti. Zároveň Vás provedou celým procesem zoobchodování konkrétní zakázky. Poskytneme Vám právní zázemí a zajistíme Vám nejvýhodnější financování či pojištění nemovitosti v současnou chvíli na trhu. Po obdržení Vaší poptávky Vás budeme kontaktovat na uvedený kontakt s bližšími informacemi.

Bez makléře:

tato služba je vhodná pro ty z vás, kteří se orientují na trhu s nemovitostmi a placený makléř je pro Vás nadstandart. Připravíme Vám nabídku obtelefonovaných a prověřených nemovitostí přímo od majitelů (po domluvě lze i od kolegů makléřů nebo realitních kanceláří). Po obdržení Vaší poptávky Vás budeme kontaktovat na uvedený kontakt s bližšími informacemi.

                                    * cena za službu viz. ceník 

Jméno:
Email:
Telefon:
Město:
Rozpočet:
Typ:
Makléř:
Zpráva:
Jedna + dva =
Aktuálně

Nově inzerujeme nabídky k pronájmu v ověřené inzerci Pronajmy-Podnajmy.cz

Nově inzerujeme nabídky k pronájmu v ověřené inzerci Pronajmy-Podnajmy.cz

Neveřejné nemovitosti mají konečně webové stránky

Neveřejné nemovitosti mají konečně webové stránky
Kontakt

GEBAS  CZ s.r.o.
Národní 340/21, 110 00 Praha - Staré Město

E-mail: info@gebas-reality.cz
Tel: +420 773 557 042

Mapa