Home staging

Nový výraz proprofesionální přípravy interiéru i exteriéru nemovitostí, které se chystáte prodat nebo pronajmout. Jinými slovy jde o přípravu nemovitosti před prohlídkami, focením nebo natáčením videa tak, aby  tato nemovitost určená k prodeji či pronájmu prošla s minimálními náklady proměnou, která upoutá pozornost potencionálních klientů. Naším cílem je, aby se nemovitost jevila co nejatraktivněji pro co největší počet potenciálních zájemců o její koupi nebo pronájem, a aby se  v co nejkratším čase a za co nejvyšší cenu prodala nebo pronajala. Podle stavu nemovitosti a Vašeho přání zahrnuje předprodejní příprava přijetí různých opatření jako jsou drobné úpravy, dekorace v interiéru a úklid. Službu si můžete objednat i bez služeb našich makléřů Gebas reality - privátní makléř.

Etapy prací: 

  • Konzultace Home Stagingu a posouzení interiéru a exteriéru Vaší nemovitosti. Po konzultaci Vám připravíme psanou zprávu s instrukcemi jak zvýšit atraktivitu Vaší nemovitosti, upozornění na negativní a pozitivní vlastnosti každé části řešených prostor. Seznam předmětů a vybavení se zvýšenou pozorností, navržení úprav a jejich pozitivního vlivu na výsledek. Dále Vám poskytneme fotografie všech míst, kterých se navržené úpravy týkají a připravíme Vám cenový odhad nákladů úprav. (rozsah konzultace max.2 h)
  • Po obdržení psané zprávy s navrženými úpravami interiéru či exteriéru Vaší nemovitosti můžete realizaci provést samy a nebo Vám bude na vyžádání k dispozici náš konzultant. 
  • Po domluvě zapůjčíme drobný nábytek nebo dekorativní předměty pro dobu pronájmu či prodeje Vaší nemovitosti
  • Po dokončení Home Stagingu Vám na vyžádání připravíme fotografie pro inzerci a prezentaci Vaší nemovitosti

                                                                        * ceny jednotlivých etap prací Home Stagingu naleznete v ceníku

Fakta pro Home Staging:

  • Potenciální kupující se rozhodne, zda Váš byt či dům koupí již během prvních 90 vteřin návštěvy.
  • 80 % potenciálních kupujících si neuchová Váš byt v paměti, pokud se jim vzhledově nelíbí.
  • Díky službě předprodejní přípravy je možné zvýšit cenu objektu o 5-20 %. Podle zahraničních statistik může kvůli nedbalému přístupu k prodeji cena objektu přibližně o stejnou částku klesnout.
  • O tuto službu je už více než 40 let velký zájem v zahraničí, protože umožňuje ušetřit čas při procesu prodeje či pronájmu a předejít poklesu ceny nemovitosti. V posledních letech se předprodejní příprava významně rozšířila v Anglii, Španělsku a Německu. Podle statistiky kolem 60 % prodejců v USA, Anglii, Španělsku a Německu upravuje své byty před prodejem a to díky službě Home Staging.

Kontaktujte nás

Aktuálně

Nově inzerujeme nabídky k pronájmu v ověřené inzerci Pronajmy-Podnajmy.cz

Nově inzerujeme nabídky k pronájmu v ověřené inzerci Pronajmy-Podnajmy.cz

Neveřejné nemovitosti mají konečně webové stránky

Neveřejné nemovitosti mají konečně webové stránky
Kontakt

GEBAS  CZ s.r.o.
Národní 340/21, 110 00 Praha - Staré Město

E-mail: info@gebas-reality.cz
Tel: +420 773 557 042

Mapa