O nás

Vítám Vás na webových stránkách Gebas Reality - privátní makléř

 Gebas Reality - privátní makléř, takto jsem pojmenoval v roce 2007 své první realitní kroky. Po nedobrých zkušenostech s realitními postupy v jedné nejmenované RK jsem se rozhodl jít vlastní cestou a dělat tuto zajímavou, různorodou a často nelehkou realitní činnost JINAK a LÉPE. Název vystihuje přesně období, ve kterém jsem začínal. Trh s nemovitostmi měl za sebou svůj boom a spíše stagnoval né-li upadal a začínala nabídka převyšovala poptávku a tím pádem začal upadat zájem klientů o nemovitosti. Nikdo moc nechtěl základat nové RK a protože mě tato práce moc bavila a baví,  napadlo mě řešit prodej pronájem nemovitosti nezávisle, individuelně, po svém a s osobním přístupem, proto Gebas Reality - privátní makléř.

Začínal jsem (a stále si myslím, že na začátku jsme) s cílem vydělat si na studia, která jsem absolvoval na ČVUT v Praze a která jsem úspěšně dokončil v roce 2012. Po studiích jsem se realitní činnosti začal věnovat ještě více a další zkušenosti v oboru jsem si prohloubil zaměstnáním u předního českého developera na stavební pozemky společnosti OPTREAL spol. s r.o., kde jsem pracoval na pozici prodejce stavebních pozemků. Se společností OPTREAL spol. s r.o. spolupracuji dodnes a mohu tak nabídnout i mým klientům jedny z nejlépe připravených stavebních pozemků v blízkosti Prahy.

V roce 2014 jsem založil společnost  GEBAS CZ s. r. o. se záměrem dále klientům nabízet kvalitní služby v realitním oboru a s možností rozšíření firemního portfolia. V současnou chvíli dokážeme klientům nabídnout kompletní zázemí pro obchod s nemovitostmi na vysoké úrovni. Vždy se snažíme dělat věci JINAK a LÉPE a důkazem může být náš přístup ke klientům, kteří nám neplatí nikdy žádnou platbu předem, nehradí rezervační poplatky a vždy mají všechny smlouvy s předstihem k prostudování. Další výhody, které naši klienti mohou využít je např. služba hledání nemovitosti Bez makléře a tedy bez provize,  o které se více dozvíte v sekci služby.

Závěrem bych rád zmínil, že společnost GEBAS CZ s.r.o pod obchodním názvem Gebas Reality - privátní makléř má i nadále v záměru působit jako malá společnost s možnostmi v rámci celé ČR a spolupracující se šikovnými a spolehlivými realitními prodejci. Hlavním cílem je spokojenost zákazníka v pravém slova smyslu. Vznik a rozvoj společnosti je postaven na referenčním marketingu a rádi bychom v tomto pokračovali i nadále, protože největší odměnou pro nás je doporučení někomu dalšímu, který hledá  pomoc s bydlením, financováním, poradenství nebo zajímavou obchodní příležitost v oboru prodeje nemovitostí.

                       

Ing.Vítězslav Gebas
jednatel společnosti GEBAS CZ s.r.o 

Aktuálně

Nově spolupracujeme s Business Institutem v oboru Real Estate

Nově spolupracujeme s Business Institutem v oboru Real Estate

Nově inzerujeme nabídky k pronájmu v ověřené inzerci Pronajmy-Podnajmy.cz

Nově inzerujeme nabídky k pronájmu v ověřené inzerci Pronajmy-Podnajmy.cz

Neveřejné nemovitosti mají konečně webové stránky

Neveřejné nemovitosti mají konečně webové stránky
Kontakt

GEBAS  CZ s.r.o.
Národní 340/21, 110 00 Praha - Staré Město

E-mail: info@gebas-reality.cz
Tel: +420 773 557 042

Mapa